O ATH-Heinl


YouTube video: From 0 to 360 in 36 seconds

Siedziba ATH

Witamy w Bawarii! Nasza siedziba znajduje się w pobliżu Norymbergii i Monachium. W roku 2019 przenieśliśmy się do nowego, innowacyjnego obiektu. Budynek o powierzchni 9 400m² zapewnia miejsce do pracy, szkoleń i pełne zaplecze magazynowe. Magazyn towarów i części zapasowych gwarantuje wysoki wskaźnik sprawności dostaw, a teren 38 000m² pozwala w razie potrzeby zwiększyć możliwości magazynowe i wspierać rozwój firmy.

ATH-Firmenzentrale

Nowa interaktywna strona internetowa ATH

Pod koniec roku 2020 wystartowała całkowicie odnowiona strona ATH, łącznie z wersją na urządzenia mobilne! Nowe narzędzia i funkcje zachęcają klientów i partnerów handlowych do szczegółowego zapoznania się z naszymi produktami. Nowa strona zostanie poszerzona o interaktywną platformę, a w przyszłości połączy procesy wewnętrzne ATH z procesami cyfrowymi za pomocą bezpośredniego połączenia z systemem ERP firmy.

ATH-Website

Akademia ATH

"Akademia ATH" oferuje szerokie możliwości szkolenia praktycznego. Na powierzchni 700 m² systematycznie szkolimy dział sprzedażowy i techniczny, aby wiedza o produktach była regularnie poszerzana. Akademia ATH dysponuje salą na szkolenia teoretyczne i salonem pokazowym – show room z kompleksowym wyposażeniem warsztatowym stwarza dla potencjalnym klientom możliwość obejrzenia urządzeń i wybrania dla siebie najlepszego produktu.

ATH-Academy