Nasz Zespół

Zespół to załoga specjalistów dedykowanych do wyposażenia warsztatowego.
ATH-Heinl to biznes rodzinny założony 30 lat temu przez Hansa i Evi Heinl, w roku 2007 Anja, Corinna i Fabian Heinl zintegrowali firmę. Firma dysponuje 45-osobowym zespołem w Niemczech, zwracamy szczególną uwagę na kulturą, siłę i spójność, dzięki czemu ATH-Heinl stała się jedną z wiodących firm europejskich w zakresie sprzętu warsztatowego. 


Nasze działy:

Sprzedaż

Międzynarodowa – Regionalna – Centralna. Posiadając zespół profesjonalistów z łatwością i sprawnie wspieramy naszych klientów. Fachowa informacja i pomoc mogą szybko docierać do sprzedawców i partnerów dzięki działaniu w oparciu o system silnych koncepcji sprzedażowych i innowacyjnych strategii marketingowych.

Hubert Lumaßegger

Sales representative South-East Germany and Austria

+49 (0)160-99672391
hubert.lumassegger@ath-heinl.de

Sebastian Buchholz

Sales representative South-West Germany and Switzerland

+49 (0)151-72701389
sebastian.buchholz@ath-heinl.de

Sven Eilers

Sales representative North-West Germany

+49 (0)151-72315149
sven.eilers@ath-heinl.de

Ivan Milojkovic

International Account Manager

+49 (0)9666-18801-39
ivan.m@ath-heinl.com

Zarząd ATH

Sprzęt warsztatowy to nasze DNA! W pełni angażujemy się z pasją w markę ATH-Heinl, już dwa pokolenia razem projektują i prowadzą firmę, a od ponad 30 lat nasi klienci mogą polegać na innowacyjności i niezawodności ATH-Heinl.

Serwis i technologia ATH 

Wysoce wykwalifikowana kadra techniczna i serwis zapewniają naszym klientom wysoki poziom wsparcia i informacji, zarówno telefonicznie jak i mailowo.

Magazyn części zapasowych ATH 

Szybka i prosta dostawa części zapasowych to fundament sprawności naszych usług. Posiadając jeden z największych magazynów części zapasowych w Europie oferujemy wszystkie części zapasowe dla produktów ATH, zarówno obecnie produkowanych jak i modeli produkowanych w przeszłości.

Logistyka ATH

Na obszarze 4 800 m² oferujemy kompleksowe usługi magazynowe i logistyczne. W nowej siedzibie stworzono nowoczesny i wydajny magazyn, dzięki czemu firma ATH ma możliwość utrzymywania wysokiego poziomu zasobów produktowych i gotowości dostaw. Ponadto zarządzamy centralnie wieloma magazynami naszych europejskich partnerów.

Marketing

Zadaniem Działu marketingu jest popularyzowanie marki ATH-Heinl na całym świecie. W związku z tym ATH reprezentowane jest w wielu sieciach, przedstawiając treści produktowe w wielu językach. Ponadto nasz dział marketingu również odpowiedzialny jest za organizację targów, różnorodnych działań promocyjnych oraz opracowanie interaktywnego katalogu i strony internetowej.

Product Management

Za produktami firmy ATH-Heinl stoi doświadczony zespół techników i inżynierów. To tutaj zarówno życzenia naszych klientów, jak i wymogi nowego rynku stają się częścią nowego asortymentu produktów i przyszłych projektów. Wnioski patentowe zapewniają innowacyjność urządzeń opracowanych przez ATH-Heinl, w bieżącym procesie produkcyjnym nowoczesne produkty tworzone są zgodnie z najnowszymi normami technicznymi.